O štúdiu

Štúdio ASMI je sídlom pre občianske združenie Pomoc pohybom, ktorého cieľom je podpora fyzickej, psychickej i duševnej pohody členov i širokej verejnosti. Vytvára podmienky pre kladný vzťah populácie k telovýchovným aktivitám a podporuje zdravý životný štýl. Organizuje voľnočasové aktivity pre deti i dospelých.

 

 

MGR.EVA BOLYÓSOVÁ

Joga – je cvičenie, pri ktorom sa používa celostný prístup. K základným princípom jogy patrí uvoľnenie, harmónia, cvičenie, kontrola dýchania a správna výživa. Hlavným cieľom je posilniť telo i myseľ, prekrviť tkanivá a vnútorné orgány, zlepšiť koncentráciu, redukovať stres, napätie a, v neposlednom rade, vyformovať postavu. Pomocou praktizovania jogy môžete zredukovať alebo úplne odstrániť bolesti kĺbov, svalov, zlé držanie tela a taktiež rôzne funkčné poruchy.

BodyFLY – je zábavné cvičenie inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilatesom a prvkami akrobacie. Vďaka Antigravity posilníte celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov a zvýšite vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť.  Samotné cvičenie v sieťke výrazne uvoľňuje chrbát a podporuje lymfatický systém.

BodyFLY KIDS – je inšpirácia, výzva a dobrá investícia pre ďalší rozvoj vašich detí po fyzickej i psychickej stránke. Plachtičky pre detičky je zábavné cvičenie vhodné pre deti od veku 1,5 roka. Je výborné ako terapia na zmiernenie hyperaktivity. Napomáha predísť nespavosti, stresu, alergiám a bolestiam hlavy. Cvičenie zvyšuje schopnosť detí udržiavať pozornosť a koncentrovať sa, je preto dobrým receptom ako podporiť ich študijné výsledky. Podporuje správne držanie tela, zvyšuje sebavedomie a okrem iného, čaruje úsmev na tvári.

Pilates – je cvičenie zamerané na udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového systému, ako aj zdokonalenie koordinácie pohybov a správneho postoja. Pilates cvičenie posilní Vaše telo a prispeje k zvýšeniu sebadôvery. Cvičenie je zamerané predovšetkým na vytvarovanie a spevnenie partií trupu, ale aj na natiahnutie a posilnenie hlbokých svalových skupín tela. Ide o pohybovú metódu, ktorá rozvíja schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalových skupín.

 

 

ADIL CHIMENCI

Sebaobrana – www.chimenci.sk